Марина Валеріївна Коновальчук

/Files/images/Коновальчук.JPG

Марина Валеріївна Коновальчук - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка, завідуюча Чернігівським регіональним центром Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України.

Займається творчістю в науці, літературі, соціальній сфері, веде активне громадське життя з підтримки дитячої творчості та обдарованості. Автор більше 70 наукових і художніх публікацій, посібників, програм з розвитку літературно-творчих здібностей молодших школярів, учасник більше 60 Міжнародних та Всеукраїнських конференцій, ведуча тренінгів креативності педагогів та студентів України (Чернігів, Київ, Кіровоград, Черкаси, Гурзуф , Івано -Франківськ, Маріуполь). В рамках діяльності Центру Марина Валеріївна координує об'єднання обдарованої студентської молоді ЧІКС (Чернігівські інтелектуальні креативні студенти), одне із напрямків діяльності якого є проведення майстер-класів для студентів і дітей (декоративно-прикладне мистецтво, живопис, музичне та літературне мистецтво). Переможець Всеукраїнського конкурсу «Новітній інтелект України - 2009», також є одним з редакторів газети ЧНПУ «Універсіті».

Марина Валеріївна – творча особистість, поетеса, її вірші багаторазово видавалися в міжнародному виданні «Склянка часу», збірник її поезії представлено у літературно-художньому виданні «П’ята пора року».


Павло Олександрович Зелений

/Files/images/xJ1gfPe0QIM.jpg

Павло Олександрович Зелений – аспірант, науковий кореспондент Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України, старший лаборант Чернігівського регіонального центру ІОД НАПН України.

Практично все своє студентське життя активно займається громадською діяльністю в різних її сферах, з останніх – це розвиток програми соціального футболу для людей з особливими потребами «Житя, футбол, спорт та творчість без бар’єрів». Працює вихователем у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді, де і зрозумів, що займатися з обдарованими дітьми – це важлива, цікава та захоплююча справа, що потребує натхнення та креативності . Вихователь Всеукраїнської літньої школи МАН «Юний природодослідник», що проходила на Чернігівщині під керівництвом А.І.Сологуба, учасник міжнародних та всеукраїнських конференцій, зокрема й онлайн конференцій, форумів, обласних семінарів та круглих столів (м.Славутич, Кривий Ріг, Ніжин, Ялта, Чернігів).

Наполегливість, талановитість, креативність, цілеспрямованість – головні якості Павла Олександровича, що сприяють його саморозвитку в науці, вихованні обдарованих дітей, соціальній сфері.


Наталія Романівна Кисіль

/Files/images/IMG_3337.JPG

Наталія Романівна Кисіль - студентка Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка волонтер Чернігівського регіонального центру ІОД НАПН України.

Член клубу ЧІКС (Чернігівські креативні інтелектуальні студенти). Бере активну участь у багатьох проектах Чернігівського регіонального центру. Займається музично-творчою та педагогічною діяльністю, автор і виконавець своїх пісень. Стажується в розвивальній студії «Асоль».

У клубі ЧІКС проводить майстер-класи: гра на гітарі та електро-гітарі. Допомагає у програмі соціального футболу для людей з особливими потребами «Житя, футбол, спорт та творчість без бар’єрів». Є активним волонтером у дитячій бібліотеці ім. О.Довженка (Креатив-студія під керівництвом Олени Костриці). Є постійним волонтером на І, ІІ Фестивалі дитячо-батьківських та сімейних відносин "Мама хоче бути психологом" (І фестиваль 5 квітня 2014; ІІ Фестиваль 21 червня 2014 р.), пройшла тренінги креативності та позитивної психотерапії, атр-терапії. Займається науковою діяльністю, має публікації, зокрема у збірнику матеріалів Всеукраїнської конференції з міжнародною участю (ЧНПУ, 2014), пише дипломну роботу з проблеми музикотерапії.

Кiлькiсть переглядiв: 164

Коментарi