• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Тренінг «Профілактика професійного вигорання або Робота в радість»

Тренінг «Профілактика професійного вигорання або Робота в радість»

2014-11-24

/Files/images/aronk/DSC_0815.JPG

Тренінг «Профілактика професійного вигорання або Робота в радість»

18 листопада 2014,від Чернігівського регіонального центру ІОД НАПН України на факультеті початкового навчання Чернігівського національного педагогічного університету відбувся тренінг від МариниКоновальчук «ПрофілактикапрофесійноговигоранняабоРоботаврадість». Велика подяка за допомогу в організації тренінгу – студентам 55 групи, майбутнім вихователям.

Учасники або для кого це було: для майбутніх педагогів, для вихователів, вчителів початкових класів, викладачів, творчих студентів ЧІКС.

Чому саме така тема? Осінь, холодно, настрій не дуже, скоро сесія; сили, здобуті влітку, потихеньку тануть, а щодня багато справ, отже, напруження зростає. Все частіше вучителів, викладачів, студентів виникають питання «Де брати сили?» , «Як витримати напруження інформаційної доби?», «Як зустріти натхнення?», «Як утримати баланс та гармонію?» і т.д. Відповісти на ці питання і був покликаний цей тренінг.

Що там було?Масажик і радості життя, аналіз причин вигорання та пошук індивідуальних шляхів «наповнення» - про це спілкувалися, грали, раділи, сміялися і міркували на тренінгу. Найбільш ефективний спосіб, як виявилося, це кішкотерапія - лікування емоцій з допомогою звичайних м’якеньких і самодостатніх кішок. А ще це заняття тим, що любиш – тобто найрізноманітніші хобі.

Крім цього учасники познайомилися з такими прийомами аутотренінгів, як «Поліанна», «Дихаємо 2-4», «Яблуко соковите», «Ресурсний стан», «Кінотеатр» та багато інших.

Бережіть себе від вигорання. Адже ваші сили, любов, натхнення так потрібні дітям та близьким нам людям. Давайте ми, педагоги, будемо турбуватися про себе, аби багато робити для освіти в Україні. Живіть яскраво. ЧІКС J

/Files/images/aronk/DSC_0823.JPG/Files/images/aronk/DSC_0822.JPG/Files/images/aronk/DSC_0820.JPG/Files/images/aronk/DSC_0819.JPG/Files/images/aronk/DSC_0817.JPG/Files/images/aronk/DSC_0815.JPG/Files/images/aronk/DSC_0794.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 186

Коментарi