• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Вища освіта по-європейськи або Як полюбити навчання

Вища освіта по-європейськи або Як полюбити навчання

2014-11-24

/Files/images/krug/DSC_0872.JPG

Вища освіта по-європейськи або Як полюбити навчання

22.11.14 пройшовкруглийстіл«Інновації в початковій освіті» за результатами педпрактикимайбутніх вчителів початкових класів, магістрантівфакультету початкового навчання в ... Ніколи не здогадаєтеся, де! ЗвичайновАНТІКАФЕ (Даймандклуб, вхід з двору). Відміннемісце для обговоренняпедагогічних проблем.

Організатори: магістранти факультету початкового навчання, Марина Валеріївна Коновальчук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти.

Чому саме там? Це певною мірою інновація, адже якщо змінювати систему освіти на європейську, то варто розширювати арсенал не тільки методів, прийомів, а і форм, підходів і головне – робити освіту дійсно «світлом», а не тиском, «нудною зобов’язаловкою». Недаремно при опитуванні більше 50 студентів факультету початкового навчання щодо причин «професійного вигорання», однією з перших була «рутина, формалізм, одноманітність, сірість, однакові форми і методи подачі матеріалу».

Про що говорили: реально, а не формально обговорювали проблеми, з якими стикаються студенти під час роботи з дітьми і батьками. Це був пошук причин, психологічних особливостей учасників освітнього процесу.

А післяобговореннябула МАФІЯ - для когось-то в перший раз.

Висновки: Дивіться на світширше, нестандартніше, і на вас чекає море сюрпризів. А головне - бережіть себе відемоційного та професійного вигорання))) Робітьсвітяскравішим). ЧІКС.

/Files/images/krug/DSC_0850.JPG/Files/images/krug/DSC_0853.JPG/Files/images/krug/DSC_0854.JPG/Files/images/krug/DSC_0856.JPG/Files/images/krug/DSC_0857.JPG/Files/images/krug/DSC_0859.JPG/Files/images/krug/DSC_0862.JPG/Files/images/krug/DSC_0872.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 156

Коментарi