• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Ніжин і Чернігів: благодійницька співпраця

Ніжин і Чернігів: благодійницька співпраця

2014-10-28

/Files/images/SAM_2672.JPG

Ніжин і Чернігів: благодійницька співпраця


Академія креативності ЧІКС, що більше 4-х років функціонує на факультеті початкового навчання, тривалий час співпрацює за Міжнародною програмою «Футбол, спорт і творчість без бар’єрів», мета якої – підтримка людей з особливими потребами, інклюзія на усіх рівнях, розвиток волонтерства серед студентів педагогічних спеціальностей. Керівник проекту – заслужений тренер України Юрій Олександрович Казіміров, співорганізатор – зав. Чернігівського центру Інституту обдарованої дитини доцент ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка доцент Марина Валеріївна Коновальчук.

А тепер більш детально про подію, що відбулась.

28. 10. 2014 вранці делегація з творчих студентів, викладачів, футболістів, тренера вирушили до славетного міста Ніжин до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя для проведення благодійного матчу з міні-футболу, підтримки благодійництва та волонтерства. Мета - бажання робити добрі справи, підтримувати і радіти за успіхи людей з особливими потребами, розвиватися як волонтери, підвищувати громадську активність в Україні і, звісно, нові враження, нові друзі.

У Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла гра з міні-футболу чернігівських спортсменів ФК "Спорт" – (заслужений тренер України Юрій Казіміров), за яких чернігівська делегація активно вболівала і переживала. Хлопці з ФК «Спорт» були просто на висоті, граючи з командою абсолютно здорових людей, програли з невеличким відривом. Виявляється, наші можливості величезні !!!

Хочеться поділитися незабутніми враженнями від прийому в університеті та подякувати декану факультету психології та соціальної роботи НДУ ім.Гоголя доценту Антоніні Іванівні Конончук, завідувачу кафедри фізвиховання та іншими працівниками вишу. Незабутні прийом, екскурсія, обід, прогулянка, спілкування в поїзді, фотосесія, дивовижний осінній день. Творчі студенти та викладачі факультету початкового навчання потоваришували з гравцями ФК «Спорт», і зрозуміли, наскільки важливою в нашій країні є інклюзія на різних ланках. Загалом, ще один прекрасний день з'явився в скарбничці життя студентів, викладачів та спортсменів. Дякуємо всім учасникам подорожі до Ніжина. В планах – проведення подібної гри у стінах нашої альма-матер, ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка. І ще раз подяка тренеру і розробнику проекту Юрію Казімірову за ту важливу справу, якою він опікується. Впевнені, наша країна розквітне завдяки небайдужим людям – волонтерам, благодійникам і підвищеній громадській активності.

/Files/images/SAM_2680.JPG/Files/images/SAM_2672.JPG/Files/images/SAM_2677.JPG/Files/images/SAM_2653.JPG/Files/images/SAM_2638.JPG/Files/images/SAM_2624.JPG/Files/images/SAM_2618.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 76

Коментарi